Кроки назустріч H2020 #7. Оцінка проектної пропозиції комісією незалежних експертів

0 784

Після того як заявка проходить етап експертної оцінки, що становить близько 5 місяців, учасники отримують повідомлення про її результати.

Подана на конкурс заявка перевіряється співробітниками Європейської комісії на відповідність основним технічним вимогам (надходження до закінчення встановленого терміну подачі, повнота заповнення, мінімальний склад консорціуму), а потім прямує на незалежну наукову експертизу. В основі останньої лежать три критерії – наукова новизна, якість передбачуваних результатів і плану реалізації проекту, які точно відповідають структурі заявки. Результати експертизи (загальна оцінка, оцінка за кожним критерієм, відмічені експертами позитивні моменти і недоліки заявки) доводяться до відома координатора.

Заявки, які набрали суму вище прохідного балу, ранжуються. До фінансування рекомендуються проекти, які отримали найвищий бал, при цьому сумарний обсяг їх фінансування дорівнює бюджету конкурсу. Координатори рекомендованих до фінансування заявок запрошуються до заключення грантової угоди. Підписання угоди про грант зазвичай займає три місяці. Після укладення угоди починається реалізація проекту.

Детальніше про критерії та порядок проведення експертизи:

http://ec.europa.eu/research/participants/docs/h2020-funding-guide/grants/from-evaluation-to-grantsignature/evaluation-of-propos

Європейська комісія запрошує вчених з усього світу взяти участь в експертизі проектів «Горизонту 2020».

Детальніше див. http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/experts/index.html

Ще допомога

Source «Горизонт 2020» Рекомендації для нових учасників програми Горизонт 2020

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×