Перший у світі аеропорт вина – в Кишиневі!

0 692

Міжнародний Аеропорт Кишинеу перейменований у “Wine of Moldova Airport” ( “Аеропорт Молдавського Вина»)! Молдавани проголосували за нову назву аеропорту столиці республіки, вибравши з декількох варіантів, характерних для Республіки Молдова і для сфери авіації.

Більшість беруть участь в голосуванні за перейменування вважають, що національний виноробний бренд “Wine of Moldova” («Вино Молдови») гідний з’явитися на фасаді аеропорту, і що він є привабливим закликом для туристів: “Приїжджайте в Молдову скуштувати доброго вина і відкрити для себе наші тисячолітні традиції виноробства! ”

Згідно перевагам учасників, назву “Wine of Moldova” випередило такі відомі імена як: композитор Євген Дога, єдина жінка пілот Молдови, Ольга Кулик, виконавці Іон і Дойна Алдя-Теодорович, казкові персонажі Пекале і Тиндале, перший національний пілот цивільної авіації Костянтин Базу Кантакузіно , поет Григоре Вієру, а також інші історичні та символічні персонажі, і ті, які внесли свій вклад в розвиток авіації.

Ініціатором опитування став портал diez.md, натхненний ідеєю знайти оригінальну і впізнавану назву для єдиного міжнародного аеропорту в країні, наслідуючи приклад західних країн. Опитування набрало голоси понад 8000 осіб, зацікавлених у просуванні Республіки Молдова за кордоном.

Ще інновини

Source newsline.md

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×