У Нью-Йорку вбили 70 тисяч птахів для безпечних польотів

0 858

У Нью-Йорку за останні сім років було знищено понад 70 тисяч птахів для безпеки польотів у аеропортах Ньюарк і Ла-Гуардія.

Як повідомляє The Guardian, влада міста вирішила позбутися пернатих після аварійної посадки А320 на річку Гудзон у 2009 році. Тоді експерти заявили, що відмова двох двигунів літака сталася через зіткнення лайнера зі зграєю канадських казарок.

Відповідно до внутрішньої статистики аеропортів, удвічі зросла кількість інцидентів із птахами. Так, з 2004 по 2009 рік було зафіксовано 158 зіткнень птахів з авіалайнерами. З 2007 року по сьогодні – 299.

При цьому автори ініціативи з винищення пернатих заявляють, що програма довела свою ефективність, оскільки “з 2009 року не було жодного випадку, подібного до аварійної посадки лайнера на води Гудзона”.

Журналісти підкреслюють, що інциденти з пернатими відбуваються у небі над Нью-Йорком регулярно. Найбільш небезпечні “зіткнення” припадають на сезон міграції великих птахів.

Влада Нью-Йорка періодично практикує і більш гуманні методи захисту повітряного простору. Так, за словами журналістів, проти великих скупчень птахів часто використовуються лазерні та піротехнічні відлякувальні пристрої.

Нагадаємо, у США білоголовий орлан став причиною аварії невеликого літака Cessna 172, у результаті чого загинули чотири людини.

Ще інновини

Source theguardian.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×