Дослідження і підтримка громадської науки

0 1 152

Дослідження і підтримка громадської науки

Для кожної окремої теми визначений дедлайн (див. за посиланням)

27 жовтня 2017 року на офіційному сайті Європейської Комісії був опублікований Драфт робочої Програми Горизонту 2020 «Дослідження і підтримка громадської науки» (Topic: Exploring and supporting citizen science;  topic identifier: SwafS-15-2018-2019).

Дослідження і підтримка громадської науки (анг. SwafS – Science with and for Society) допоможе громадянам, організаціям та територіальним громадам розпочати новий розділ свого розвитку шляхом спільної науково-дослідницької та інноваційної діяльності у п’яти стратегічних напрямках:

  • Стратегічний орієнтир 1. Прискорення процесів інституційних змін (стосується всіх 8 тем у цьому розділі Робочої програми SwafS, тобто SwafS-01-2018-2019 до SwafS-08-2019 включно).
  • Стратегічний орієнтир 2. Посилення підтримки гендерної рівності в дослідницькій та інноваційній політиці (стосується всіх 5 тем у цьому розділі Робочої програми SwafS, тобто SwafS-09-2018-2019 до SwafS-13-2019 включно).
  • Стратегічний орієнтир 3. Розбудова територіальних аспектів у партнерстві SwafS (актуальні для обох тем у цьому розділі Робочої програми SwafS, тобто SwafS-14-2018-2019 та SwafS-22-2018).
  • Стратегічний орієнтир 4. Вивчення та підтримка громадської науки (актуальна для обох тем у цьому розділі Робочої програми SwafS, тобто SwafS-15-2018-2019 та SwafS-16-2019).
  • Стратегічний орієнтир 5. Створення бази знань для SwafS (відповідні для всіх 5 тем у цьому розділі робочої програми SwafS, тобто SwafS-17-2019 до SwafS-21-2018 включно).

Програма сприятиме впровадженню досліджень та інновацій, зосереджуючи увагу на побудові нових партнерських відносин та залученні дослідників, політиків, громадян і представників промисловості. Програма має на меті  посилити підтримку гендерної рівності в галузі досліджень та інновацій шляхом заохочення інституційних змін.

Програма  ґрунтуватиметься на  розкритті науково-технічного потенціалу суспільства широкому загалу за конкретними територіальними аспектами, де території розуміються як географічні райони, для яких характерні спільні риси (наприклад, економічний, соціальний, культурний, екологічний). Програма підтримуватиме громадську науку у широкому сенсі, заохочуючи громадян та інших зацікавлених сторін брати участь у всіх етапах досліджень та розробки.

І, нарешті, Програма сприятиме створенню бази знань для SwafS шляхом поєднання підходу “знизу-догори”, відкритості та цільової спрямованості.

 

ПРОПОЗИЦІЇ ФОНДУ

1 of 2

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×