Найчистіший двигун майбутнього

0 1 137

Найчистіший двигун майбутнього – 3,5 мільйони євро

20 травня 2019 року

Метою цього призу є стимулювання розвитку технологій нового покоління двигунів та силових трансмісій з використанням традиційних видів палива. Це має зменшити викиди забруднюючих речовин у реальних умовах руху до найнижчого можливого рівня з метою покращення якості повітря в європейських містах, одночасно забезпечуючи кращу економію палива та зниження викидів CO2 у тих самих реалістичних умовах випробувань.

Для чого цей приз?

Вплив на здоров’я, пов’язаний з якістю повітря в європейських містах, має бути вирішено в довгостроковій перспективі разом з декарбонізацією транспорту.

Цей приз призначений для зменшення забруднення нових транспортних засобів, що використовуватимуть бензин або дизельне паливо та їх низькі суміші на біопаливі, що є на ринку. Хоча очікується, що гібридизація та електрифікація відіграватимуть важливу роль, зменшення викидів звичайних двигунів все одно матиме важливе значення.

Додатково:

  • За даними Європейської агенції з навколишнього середовища, забруднення повітря є найвищим екологічним фактором ризику передчасної смертності в Європі.
  • Випробування підтверджують, що викиди NOлегких автомобілях суттєво відрізняються між показниками лабораторних випробувань та фактичними показниками на дорозі, при середніх розбіжностях у 4-7 разів навіть на найновіших автомобілях.
  • Дослідження ВООЗ показують, що вплив забруднюючих речовин в атмосфері під час вагітності пов’язаний з несприятливими результатами народження, включаючи зменшення росту плоду, передчасні пологи і перервану вагітність.
  • Останні дослідження забруднення повітря свідчать, що такий вплив може суттєво позначитися на розвитку дітей молодшого віку та викликати в подальшому такі захворювання, як алергія, астма або діабет.

Виклики

Призом Горизонту «Найчистіший двигун майбутнього» будуть удостоєні учасники рішення, інтегрованого в прототип системи, яка буде здатна продемонструвати зменшення викидів забруднюючих речовин і зменшення споживання палива у реальних умовах, без втручань в операційні можливості транспортного засобу.

Терміни

Конкурс було впроваджено 20 квітня 2016 року з кінцевим терміном – 20 серпня 2019 року. Потенційним учасникам пропонується зареєструватися на конкурс до 20 травня 2019 року. Приз вручать на початку 2020 року.

Правила конкурсу доступні онлайн.

ПРОПОЗИЦІЇ ФОНДУ

1 of 2

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×