Горизонт 2020

0 1 806

Рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020»

Країни-члени ЄС, асоційовані країни

Програма “Горизонт 2020” є найбільшою програмою досліджень та інновацій в ЄС, яка коли-небудь мала майже 80 мільярдів євро фінансового ресурсу протягом 7 років (2014-2020 рр.), не рахуючи приватних інвестицій, які залучають ці гроші. Програма «Горизонт 2020» покликана сприяти збільшенню числа передових технологій, відкриттів і перспективних розробок шляхом просування ідей з наукових лабораторій до ринку.

“Горизонт 2020” – це фінансовий інструмент, спрямований на забезпечення глобальної конкурентоспроможності Європи.

Програма “Горизонт 2020” розглядається як засіб стимулювання економічного зростання та створення робочих місць з політичною підтримкою лідерів Європи та членів Європейського парламенту. Вони розділили думку про те, що дослідження – це інвестиції в наше майбутнє, і тому вони заклали це в основу плану ЄС задля розумного, сталого , всеохоплюючого розвитку та збільшення робочих місць.

Поєднуючи дослідження та інновації, “Горизонт 2020” допомагає досягти цього, акцентуючи увагу на відмінній науці, лідерстві у галузі промисловості та вирішенні суспільних проблем. Мета полягає у тому, щоб Європа виробляла світову науку, усувала бар’єри для інновацій та полегшувала співпрацю державного і приватного секторів з інноваційними процесами.

Програма “Горизонт 2020” є відкритою для всіх, завдяки простій структурі зменшує бюрократію та час, щоб учасники могли зосередитись на тому, що дійсно важливо. Цей підхід гарантує новим проектам стрімко зрушити з місця та швидше досягнути результатів.

ПРОПОЗИЦІЇ

1 of 2

ДОПОМОГА

1 of 3

НОВИНИ

1 of 5

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×