Приз ЄС для жінок-інноваторів 2018

0 908

Приз ЄС для жінок-інноваторів 2018

15 листопада 2017 року

Європа терміново потребує нових новаторів, щоб бути конкурентоспроможною протягом найближчих десятиліть та стимулювати економічне зростання. Велика кількість добре освічених жінок, які з різних причин, включаючи нестачу обізнаності, не розглядають підприємницьку діяльність як варіант, є величезним невикористаним пулом інновацій.

Нагороди мають значну привабливість для стимулювання інновацій через визнання досягнень та просування ролевих моделей. Тому Європейська комісія в 2011 році створила премію для жінок-новаторів для підвищення обізнаності громадськості з цього питання та заохочення жінок до використання комерційних та ділових можливостей та заняття підприємництвом.

Після успіху попередніх конкурсів у 2011, 2014, 2016 та 2017 роках Комісія має намір продовжувати привертати увагу жінок-новаторів та підприємців, які внесли виняткові інновації на ринок.

ЄС хоче висвітлити видатні досягнення жінок-новаторів, які заснували (або співзаснували) успішну компанію та принесли інновації на ринок та отримали вигоду від фінансування досліджень та інновацій з державного та приватного секторів.

Комісія присуджує до трьох “Премій ЄС для жінок-новаторів” та одну “Премію зростаючого новатора” (жінка новатор – 30 років або молодше – на початку своєї кар’єри) після загальноєвропейського конкурсу.

  • Перший приз 100 000 євро
  • Друга премія 50 000 євро
  • Третя премія 30 000 євро
  • Зростаючий новатор 20 000 євро

ПРОПОЗИЦІЇ ФОНДУ

1 of 2

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×