Українцям не відключать Google Drive

0 829

Сьогодні деякі ЗМІ вийшли із заголовками про те, що українські користувачі незабаром втратять доступ до сервісу Google Drive. Зокрема, на «РБК-Україна» з’явилася замітка «Українським користувачам відключать сервіс Google Диск», а на UBR – «Українським користувачам ПК відключать Google Диск».

Чи так це насправді? Звичайно ж ні. Google не планує закривати сервіс Google Drive і тим більше обмежувати доступ до нього для українських користувачів. Інформація, яка сьогодні дивним чином з’явилася в ЗМІ, стосується релізу Google, що вийшов ще у вересні минулого рокуУ ньому компанія повідомила про плани замінити десктопну програму для синхронізації файлів Google Drive на Backup and Sync, яке буде працювати відразу замість двох додатків: Google Drive і Google Photos Uploader. При цьому функціональність Backup and Sync нічим не гірше попередньої версії програми.

У підсумку, ще раз зазначимо, що Google Drive не закривається, і у користувачів з України, як і раніше буде доступ до сервісу. А ось десктопна програма Google Drive перестане працюватимуть 12 березня 2018 року і до цієї дати варто перейти на Backup and Sync.

Ще інновини

Source itc.ua

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Написати нам

[recaptcha]

×


×


 

×
Долучись та пошир власну інформацію на сайті www.prof.nau.edu.ua

Якщо Ви бажаєте долучити свою інформацію на сайт проектного офісу НАУ, зробити це дуже просто. За допомогою Доданих форм, Ви можете долучити власну інформацію з чотирьох напрямків:

Форми складаються з декількох розділів, кожен з яких має мінімально обов’язкові та довільні поля для внесення даних. Після Заповнення обраної форми та мінімальної модерації з боку команди NAUPROF Ваша інформація буде оприлюднена у вигляді допису на відповідній сторінці сайту.

Просто оберіть бажану форму серед  запропонованих

Teams

Teammate

Concluded

Portfolio

×
Сheck
×